Nuk do na i merrte mendja kurrë, Jozefina Topalli dhe Flor Mumajesi “bashkojnë forcat” për spektaklin e njohur!

15:40 15/09/20202min159
flflfl-1-696x387

Jozefina Topalli dhe Flor Mumajesi janë dy personazhe të cilët nuk e kishim menduar ndonjëherë se do të ishin pjesë e të njejtin lajm.

 

Eduart Deda ka zbuluar se në kompeticionin e “Miss Universe Albania”, Flor Mumajesi do të jetë një nga artistët që do të ngjitet në skenë për të performuar.

Ndërkaq, për Jozefina Topallin, është rezervuar një moment i veçantë i mbrëmjes, ku do të japë një intervistë ekskluzive me fokus tek forca e së bukurës. Disa nga emrat e tjerë të njohur që do të jenë pjesë e eventit janë edhe Klajdi, Bruno, Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto