Nora Istrefi duket duket atraktive dhe provokuese gjatë daljes nga makina e saj

18:39 14/10/20202min126
noora-780x439

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka disa kohë që përveç këngëtares, ushtron edhe profesionin tjetër si influenciere.

Ajo promovon veshje dhe  të ndryshme në rrjetet sociale, duke i orientuar fanset e saj se si të duken në përditshmëri apo edhe evente të ndryshme.

Së fundmi, Istrefi ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft atraktive dhe veshur me një fund të shkurtër të zi, kombinuar me një bluzë të shkurtër te pjesa e dekoltesë.

Foto: Nora Istrefi/Instagram

Ajo gjithashtu kishte të veshur edhe një sako ngjyrë të hirtë dhe një palë çizme të gjata të bardha.

Dukja e saj atraktive dhe linjat e tonifikuara të trupit nuk kaluan pa komplimente të shumta të fansave në hapësirën për komente.

Foto: Nora Istrefi/Instagram

“Duke të parë ty”, shkroi Nora në mbishkrimin e këtyre fotografive, të cilat fituan simpatinë e ndjekësve të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto