Nora apo Era? Alaudin Hamiti zbulon të preferuarën e tij

22:03 28/10/20201min79
123075715_1007481406437172_6943251560242207802_n-1-1

Alaudin Hamiti është ndër moderatorët më të njohur dhe më të suksesshëm në Kosovë. Në programin e tij, Alaudini ka intervistuar një sërë emrash të njohur, me pjesën më të madhe të të cilëve ka krijuar edhe raporte shumë të mira miqësore.

Dy prej këtyre personazheve janë pikërisht motrat Istrefi, të dyja këngëtare mjaft të suksesshme. Por, cila është e preferuara e Alaudinit? I pyetur në “After party nga Luana”, Alaudini pavarësisht se u vu në siklet, e tha në fund emrin që ka më përzemër dhe e “përzgjedhura” e tij është Era.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto