Noizy surprizon sërish fansat, rikthen hit-in e tyre të preferuar!

15:00 17/09/20201min111
Screenshot_3-80-1068x671

Vetëm dy muaj më parë Noizy publikoi bashkëpunimin me Gzuz dhe Dutchavelli, “All dem talk”. Kënga u kthye menjëherë në hit dhe numëron miliona klikime në Youtube.

Duket se 13 milion klikime, e kanë bërë Noizyn tu ofrojë fansave një tjetër variant të “All dem talk”. Ai ka njoftuar se së shpejti do të publikojë remiksin e kësaj kënge, e cila me siguri do të thyejë sërish rrjetin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto