Noizy kërkon ndihmën e fansave në projektin e tij të ri

15:41 02/10/20201min124
images (17)

Noizy është një ndër artistët me më shumë klikime në projektet e tij. Së fundmi, pikërisht përsa i përket klikimeve, reperi i është drejtuar fansave të tij.

“Eshte nje garë e rendesishme dhe kjo garë eshte deri neser… do ju kisha lutur te gjitheve ti bejme sa me shume streams dhe te blejme REMIX qe te futemi ne UK CHARTS,”ka shkruajtur Noizy. Kënga e tij “Bando Diaries” po ecën mjaft mirë, por mesa duket Noizy pret akoma më tepër nga ky projekt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto