Njihuni me variantin e ri të Taynës, si iu duket këngëtarja

18:31 04/12/20201min121
shkenda-dubova-shfaqet-duke-u-lare-ne-pishte-ekspozon-gjoksin-e-saj-bombastik (1)

Tayna ka vendosur të ndryshojë sërish pamje dhe bashkë me look-un e ri, na ka prezantuar edhe “personalitetin” e saj të ri.

Ndryshe nga personazhet e tjera të cilat kanë ndryshuar pamje për t’iu përshtatur më tepër stinës, duke i errësuar disi flokët, Tayna ka vendosur të bëhet totalisht bionde dhe të presë baluket. “Sasha from Russia,” shkruan Tayna në postimin e saj, duke nënkuptuar se me pamjen e re duket tamam si një ruse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto