Njëra humbi jetën dhe tjetra u plagos rëndë, kush janë dy motrat që u aksidentuan sot në dalje të tunelit (EMRAT)

22:01 13/09/20201min185
aksident-590x354-1

Lusinda Garunja dhe Nevida Garunja janë dy motrat nga Shkodra, që u përfshinë në aksident pasditen e sotme, ndërsa në makinë kishin edhe dy vajza të tjera.

Fatkeqësisht aksidenti rezultoi fatal për Lusindën, ndërsa Nevida raportohet në gjendje të rëndë.

Ato u përplasën nga makina tip “Benz” që drejtohej në gjendje të dehur nga 58-vjeçari, Behar Pema, i fundit që është arrestuar nga policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto