“Një burrë s’mund të veshë fustan”/ Kompania heq dorë nga këngëtari i njohur shqiptar

11:49 17/09/20202min134
gashi-1

Shqiptarët që po bëjnë famë nëpër botë janë të shumtë dhe mes tyre përmendim edhe këngëtarin Gashi, i cili është shumë i dashur për publikun ndërkombëtar. Padyshim që çdo këngë e tij bëhet hit, por ja që edhe Gashi “refuzohet”.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ai ndau me të gjithë se kompania që do ta financonte në klipin e tij e ka ndërprerë bashkëpunimin. Shkak është bërë stili i tij i veçantë, pasi kishte menduar të shfaqej me fustan në klip, gjë që për kompaninë ishte tejet e papranueshme.

Gashi shprehet se ndihet i zhgenjyer se si mund të ekzistojnë ende paragjykime ne vitin 2020, aq më pak për një artist.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto