Nisi xhirimet për “The Batman”, Robert Pattinson infektohet nga Covid-19!

10:28 04/09/20202min90
Robert-Pattinson-For-Dior-GQ-Middle-East-Exclusive-1-1068x559

Robert Pattinson, aktori që u bë i njohur ndërkombëtarisht nga saga e “Twilight”, mësohet se është infektuar me Covid-19. Robert sapo ishte kthyer në sheshxhirim, por arriti të punonte vetëm pak ditë.

Teksa xhironte për filmin e ardhshëm “The Batman”, Robert rezultoi pozitiv ndaj testit të Covid-19, duke ndërprerë kështu sërish xhirimet e filmit.

Mediat raportojnë se aktori është në gjendje të mirë shëndetësore, por do të qëndrojë 2 javë i izoluar. Ndërkaq, kjo është hera e dytë që xhirimet e filmit ndërpriten, herën e parë si pasojë e bllokimit prej pandemisë dhe tashmë për shkak të aktorit protagonist.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto