Ngjarje e rëndë në Peqin, Sefedin Çelmeta vret me gurë një 64-vjeçar

08:49 11/09/20201min161
policia-e-vlores

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Peqin. Descript.al mëson se 51-vjeçari Sefedin Çelmeta ka vrarë 64-vjeçarin Sheqeri Hema.

Sherri mes tyre ka nisur për motive banale, ku 51-vjeçari ka goditur me gurë Hemën dhe si pasojë ky i fundit ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Policia ka arrestuar autorin e ngjarjes së rëndë, si dhe ka nisur punën për zbardhjen e motive të kësaj ngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto