Nga Palasa, Arta Nitaj ekspozon linjat trupore në pozat e reja nga pushimet në Shqipëri

10:56 03/09/20201min97
Arta Nitaj

Modelja dhe aktorja shqiptare nga Kosova, Arta Nitaj, duket se nuk ka mbaruar akoma pushimet.

Ndonëse është mjaft aktive në rrjetet sociale, ajo së fundmi ka treguar se po shijon disa ditë në Palasë, në jug të Shqipërisë.

Në fakt, zeshkania ndau një postim me tri poza të ndryshme përmes të cilave ka ekspozuar linjat e bujshme trupore.Për këto imazhe provokuese, Nitaj mori pëlqime e komplimente të shumta nga miqtë dhe fansat që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

View this post on Instagram

Swipe for a smile 🕊

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto