Nga modele në politikane, vajza e Niko Peleshit i ka idetë e qarta!

14:14 16/09/20202min131
Vajza-1

Vajza e Niko Peleshit, Aleksia, tërhoqi vëmendjen e mediave pas botimit të librit të saj me poezi si dhe daljes si modele në një revistë italiane. Bukuroshja korçare e cila është në vit të parë universitet, duket se i ka mjaft të qarta idetë për të ardhmen e saj.

 

E pyetur nga ndjekësit se cilat janë projektet e saj të ardhshme, Aleksia është përgjigjur: “Po studioj biznes digjital, dizajn dhe inovacion. Në të njëjtën kohë, do mundohem të nis biznesin tim online pasi shkolla ime të ndihmon të krijosh biznesin tënd ndërkohë që je duke studiuar. Pas studimeve, dua t’i futem politikës.”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto