Nga Jennifer Aniston tek JLo – Reagimet e yjeve të Hollivudit për fitoren e Biden

23:15 07/11/20204min110
jenifer

Yjet e Hollivudit po brohorasin me zë të lartë për presidentin e ri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden.

Nga Priyanka Chopra Jonas, Jennifer Aniston, Sophie Turner te Jennifer Lopez, të gjithë shihen duke festuar fitoren e Biden.

Kandidati i Partisë Demokratike mundi republikanin Donald Trump në një betejë të ngushtë për postin presidencial.

Dhe kjo duket se ka entuziazmuar edhe më tepër përkrahësit e Biden, i cili njihet për rrugëtimin e gjatë në skenën politike të Shteteve të Bashkuara.

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Jennifer Lopez postoi para pak çastesh në Instagram një video ku shihet duke kërcyer dhe tejet sensuale, të shoqëruar me mbishkrimin:

Gjendje! President Joe Biden! Zv/ presidente Kamala Harris!

 

 

Priyanka Chopra Jonas ndau në rrjet një foto të kanalit televiziv CNN, teksa trajtonte lajmin e fitores së Joe Biden dhe Kamala Harrisit.

Ish-mbretëresha e bukurisë shkroi:

“Amerika foli në thyerje rekord dhe vendimi është në çdo votë të numëruar. Unë duartrokas të gjithë ata që votuan në atë që ishte një shfaqje kaq e fuqishme se si duhet të funksionojë një demokraci.

Ishte mahnitëse parja e këtyre zgjedhjeve në SHBA. Urime për presidentin e zgjedhur Joe Biden dhe zëvendës presidenten Kamala Harris, gruaja e parë në këtë post. Vajza, çdo gjë mund të ndodhë!”

Ndërsa aktorja e serialit “Friends”, Jennifer Aniston zgjodhi të reagojë pikërisht me një fotografi të shkëputur nga seriali popullor televiziv, ku duket entuziaste dhe e lumtur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto