Nëna e Nora Istrefit përfundon në spital, zbulohet gjendja shëndetësore e saj

09:55 22/09/20202min119
Screenshot_3-30

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi ka bërë të ditur se e ëma e saj është shtruar në spital

Përmes një postimi në Instagram, Nora ka njoftuar se nëna i është nënshtruar një operacioni.

Këngëtarja ka publikuar foton e së ëmës nga spitali dhe tregon se tani ajo është mirë me shëndet, teksa falenderon mjekët për kujdesin.

“Prive” bën të ditur se nëna e Nora dhe Era Istrefit kishte probleme në veshka, por duket se gjithçka ka shkuar mirë.

“Faleminderit për kujdesin maksimal drejt shërimit të mamit”, shkruan Nora.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto