Në një ecje nga Liqeni Artificial , Meta foto me Kastriot Islamin: Përherë kënaqësi të takohesh me të!

10:38 11/11/20201min88
125019907_3516795988366649_7786490824227819374_o-600x450

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që këtë mëngjes ta nis me një ecje nga Liqeni Artificial, ndërsa ka postuar dhe një foto me ish-deputetin e PD-së Kastriot Islamin.

Përmes një postimi në ‘Facebook’, kreu i shtetit ka shprehur kënaqësinë për takimin me Islamin.

“Mirëmëngjes!
Me Profesor Kastriot Islamin, përherë kënaqësi të takohesh!”, shkruan Meta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto