Në Kosovë këtë të premte ka pasur 10 raste pozitive dhe asnjë viktimë nga COVID-19

15:11 11/06/20211min41
Screen Shot 2021-06-11 at 4.10.36 PM

Kosova ka regjistruar në 24 orët e fundit 10 raste të reja pozitive me Covid-19 nga 1,977 testime të kryera gjithsej.

Fatmirësisht, nuk është shënuar asnjë viktimë, ndërkohë që janë shëruar edhe 116 qytetarë.

Po ashtu, gjatë 24 orëve të fundit janë dhënë 2,674 doza të vaksinës anti-Covid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto