Në datëlindjen e motrës, Afërdita zbulon detajin e veçantë të martesës së saj!

15:22 18/09/20202min66
AFERDITA-DRESHAJ-jehona-dreshaj

Jehona Dreshaj, motra e Afërditës, feston sot datëlindjen. Dy motrat, njëra bionde dhe tjetra brune, janë tejet të ngjashme pavarësisht se në pamje krejt të ndryshme.

 

Afërdita dhe Jehona e kanë treguar gjithmonë lidhjen e tyre speciale, aq speciale sa ka qenë pikërisht datëlindja e Jehonës eventi ku Afërdita u njoh me dashurinë e jetës së saj.

Teksa ka uruar motrën në rrjete sociale, Afërdita ka zbuluar edhe këtë detaj, duke e bërë akoma më të rëndësishme ditën e sotme për të. “Gëzuar datëlindjen, të dua më shumë se ajrin. Në datëlindjen e saj, kam njohur bashkëshortin tim,” shkruan Afërdita.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto