Ndërron jetë zyrtari i PS-së, ishte i infektuar me koronavirus(FOTO)

10:10 15/08/20202min180
spitaliiii-696x393

Virusi COVID-19 i ka marrë jetën një zyrtar të Partisë Socialiste.

Bëhet fjalë për Ndue Ndocin, i cili ka qenë një zyrtar i PS, ndërsa ka mbajtur edhe disa funksion në institucione shtetërore.

Lajmin për ndarjen nga jeta të Ndocit, e kanë dhënë miqtë e tij përmes postimeve në rrjetet sociale.

Po ashtu, edhe kreu i Komisionit Parlamentar të Ligjeve, Ulsi Manja ka bërë një postim në rrjetet sociale, për të ndjerin Ndue Ndoci.

“E deshe jetën dhe luftove deri në fund si burrat! Si duket Zoti i do njerëzit e mirë pranë vetes. Lamtumirë miku im Ndue Ndoci,” shkruan Manja në postimin e tij.

Screenshot_2.png

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto