Ndërron jetë 30-vjeçari, policia jep detajet: Po lëvizte me biçikletë dhe…

23:25 17/09/20201min150
policia-elbasan-naten

Një 30-vjeçar ka ndërruar jetë, pasi është aksidentuar nga një makinë.

Foto ilustruese
Foto ilustruese

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Qenas, në Fier në afërsi të një karburanti, ndërsa viktima është Q. M.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto