Ndarje e bujshme pasohet me momentin e sikletshëm, Scott dhe Kourtney “përballen” me Sofian në lokal!

10:46 31/08/20203min115
kardashian

Disa javë më parë u bë i ditur lajmi se Scott dhe Sofia i kishin dhënë fund marrëdhënies së tyre, edhe këtë herë për “faj” të afrimitetit të Scott me ish bashkëshorten e tij, Kourtney Kardashian. Pavarësisht se të tre thuhej se shkonin shumë mirë bashkë, madje kanë kaluar shpesh edhe pushimet si një familje e madhe  e lumtur.

 

Pak ditë më parë, Sofia festoi datëlindjen me mikeshat e saj, ku nuk pati asnjë gjurmë nga Scott dhe asnjë urim. Mbrëmjen e djeshme, teksa Sofia ishte kthyer nga udhëtimi i datëlindjes dhe po darkonte me mikeshat, në të njejtin restorant po qëndronin edhe Scott me Kourtneyn.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto