Ndan momente me të dashurin afrikan 21-vjeçar, deputetja kosovare më e dashuruar se asnjëherë

13:56 24/05/20212min173
Screenshot_6-5-696x374-1

Pasi pranoi publikisht lidhjen e re të dashurisë, aktorja dhe deputetja kosovare Adriana Matoshi shkaktoi shumë “zhurmë” në platformat ‘online’. Në një intervistë pak kohë më prë artistja zbuloi se po përjeton një romancë me futbollistin afrikan Keith i cili është ish-futbollist i klubit vendas, Feronikel.

Ndërkohë këtë periudhë ajo dhe partneri i saj 21 vjeçar kanë treguar se janë mjaft të lumtur në krahët e njëri tjetrit dhe kanë ndarë detaje nga romanca e tyre edhe në rrjete sociale,  ashtu siç ka vepruar edhe së fundi.

Matoshi ka ndarë një fotografi me të dashurin e saj, të shkrepur fundjavën e shkuar në Tiranë, teksa çifti shijuan shoqërinë e njëri tjetrit.

 

“Nëse doni një grua të bukur në krah, bëjeni të ndihet mirë, sepse gratë e lumtura janë gjithmonë të bukura”, ka shkruar ajo.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto