Ndahet nga jeta Hazbiu nga Këlcyra, që mallkonte votuesit nëse s’e votonin

09:50 19/08/20201min415
kasss-537x360

Personazhi i njohur gjatë fushatave zgjedhore, për shkak të mallkimeve të tij, Hazbi Kasaj, është ndarë nga jeta.

Për momentin nuk dihen shkaqet e vdekjes së tij.

Komunisti nga Këlcyra, në zgjedhjet e fundit kishte premtuar se nëse zgjidhej kryebashkiak, do të hapte bordello dhe kazino në këtë zonë.

Ai u bë i famshëm sidomos për mallkimin e tij, “kanceri në grykë, ata që s’më votojnë mua”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto