Myslim Murrizi prezanton zyrtarisht partinë e tij, reagon Astrit Patozi dhe ka dy fjalë për të thënë

17:31 21/10/20202min176
-800-0-5f904ebff14f9

Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka uruar Myslim Murrizin për krijimin e partisë së re, të emërtuar Lidhja Demokratike Shqiptare. “Rrugë të mbarë Lidhjes Demokratike Shqiptare dhe çdo force tjetër politike në Shqipëri, që është kundër kryetarokracisë”, shkruan Patozi në postimin e tij.

Postimi i Patozit

RRUGË TË MBARË LDSH!

Rrugë të mbarë Lidhjes Demokratike Shqiptare dhe çdo force tjetër politike në Shqipëri, që është kundër kryetarokracisë, si një regjim pengmarrës, shtypës dhe i korruptuar, i cili do ta nisë rënien e vet më 25 prill!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto