Moti për ditën e martë 27 tetor 2020

00:59 27/10/20201min78
1545947286_motii3770x433-1-696x393-1

Përshëndetje nga SH.M.U.!

Më poshtë po ju njohim se si do të jenë kushtet meteorologjike për ditën e martë.

Dita e martë mot me kthjellime dhe vranësira, reshje shiu me intensitet të ulët në veriperëndim-perëndim  të vendit. Në mbrëmje reshjet shiut do të shtrihen përgjatë vijës bregdetare me intensitet të ulët.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto