Moti për ditën e martë 13 tetor 2020

23:32 12/10/20201min135
auto_motii1554915875

Përshëndetje nga SH.M.U dhe më poshtë po ju njohim me parashikimin e motit për javën që presim përpara!

Duke nisur nga dita e Martë deri në orët e mesditës të diës së Enjte moti do të jetë kryesisht me vranësira mesatare deri të dendura por lokalisht nuk do të mungojnë edhe intervalet me diell. Vranësirat do të shoqërohen me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe mesatar në formën e shtrëngatave dhe stuhive afatshkurtër.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto