Moti për ditën e diel 18 tetor 2020

23:33 17/10/20201min161
1545947286_motii3770x433-1-696x393

Përshëndetje nga SH.M.U!

Ditën e diel e kryesisht të hënën përgjithësisht mot me diell.

Temperaturat do të pësojnë rënie kryesisht në vlerat minimale. Të hënën, vlerat maksimale do të rriten.

Era do të fryjë juglindje e veriperëndim e lehtë e mesatare përgjatë brigjeve detare.

E pranishme do të bëhet dhe mjegulla lokale gjatë orëve të mëngjesit.

Valëzimi në dete i forcës 3 deri 4 ballë.

Ju urojmë një fundjavë të mbarë!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto