Moti i të hënës 19 tetor 2020, vijnë lajme të mira

23:45 18/10/20201min128
1584082586_motiii-696x393-1

Duket se java do të nisë me lajme të mira, për motin.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, dita e hënë do të jetë e kthjellët dhe me diell.

Të hënën, temperaturat do të rriten.

Era do të fryjë juglindje e veriperëndim e lehtë e mesatare përgjatë brigjeve detare.

E pranishme do të bëhet dhe mjegulla lokale gjatë orëve të mëngjesit.

Valëzimi në dete i forcës 3 deri 4 ballë.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *