Moti ditën e enjte 12 nëntor 2020

23:27 11/11/20201min105
moti

Përshëndetje nga SH.M.U.!

Dita e enjte  parashikohet të ketë mot kryesisht të kthjellët e vranësira kalimtare. Në orët e mëngjesit dhe të mbrëmjes prezencë të mjegullës së dendur  përgjatë luginave.

Era nga veriperëndimi-verilindja 1-7m/sek.

Temperaturat parashikohen në:

 

zonat malore 1°C deri në 12°C

zoant e ulëta 4°C deri në 22°C

zonat bregdetare 4°C deri në 21°C

Ju urojmë të kaloni një ditë të mbarë!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto