Moti bën kthesën e papritur/ Reshje në gjithë territorin e vëndit

08:44 19/02/20211min34

1545947286_motii3770x433-1-696x393-1

Moti parashikohet kthjellët dhe më pas vranësirat do të pësojnë shtim deri dhe dendësim duke nisur nga orët e mesditës.

Reshjet e shiut në intensitet të ulët do të prekin pjesën bregdetare. Në mbrëmje reshjet me intensitet të ulët do të përfshijnë pjesën më të madhe të territorit.

Era do të fryjë me drejtim juglindje – veriperëndim 1-10m/sek, duke u shoqëruar me valëzim të forcës 1-2 ballë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto