Morena sërish me poza para makinës luksoze: Jo shtatzënë por pa fjalë

19:10 24/10/20203min77
morenataraku_122034091_128737672016627_6945505256179992499_n-1-e1603558794153-780x439

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, vazhdon ende të jetojë një jetë mjaft luksoze.

Ajo në rrjete sociale ndan imazhe të shumta nga përditshmëria, përshirë edhe blerjet e shtrenjta që bën.

Sidoqoftë, në një imazh të fundit në Instagram, bukuroshja brune ka pozuar para një veture luksoze, ndërsa ka vënë në pah linjat e formësuara.

(Foto: Instagram)

E veshur me një fustan të zi e të shkurtër, dukjes ia ka kombinuar edhe një këmishë të kaltër.

“Jo shtatzënë por pa fjalë”, ka shkruar në përshkrim, pasi mbante dorën në bark.

(Foto: Instagram)

Vlen të përmendet se “Bad Girl” është hiti i fundit nga ana e saj, që erdhi në bashkëpunim me Stresin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto