Momente të ëmbla në shtrat, çifti i njohur feston përvjetorin e martesës

11:29 11/09/20201min123
marina-1-696x522

Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi, ditën e djeshme kanë festuar përvjetorin e tyre të tretë të martesës.

Marina ka postuar në llogarinë e saj në ‘’Instagram’’ një video të saj me Getin në shtrat, teksa ai i dhuron një puthje.

Çifti është një ndër më të pëlqyerit dhe kanë treguar se gëzojnë një martesë shumë të lumtur. Në  çdo rast, nuk ngurrojnë t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto