Moderatori i njohur infektohet nga Covid-19

16:20 27/10/20201min79
covid-3

Gerry Scotti, një ndër moderatorët më të njohur italian, ka rezultuar pozitiv ndaj testit të Covid-19. Lajmin e ka dhënë vetë Gerry, nëpërmjet një postimi në rrjete sociale.

 

Ai ka zbuluar se tashmë është karantinuar vetë në shtëpi dhe momentalisht është në gjendje të mirë shëndetësore.  “Doja të isha vetë i pari që t’ua tregoja. Jam infektuar me Covid-19. Jam në shtëpi, nën mbikëqyrje mjekësore. Faleminderit të gjithëve për afeksionin dhe interesin,” ka shkruajtur moderatori në postimin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto