Modelja ‘vjedh’ vëmendjen e publikut me poza ‘të nxehta’

11:03 12/11/20202min74
-640-0-5d3b5a168f17f

Oriola Marashi është një nga femrat më joshëse të showbizzit shqiptar. Ajo ndan herë pas here fotografi provokuese ku shfaq format trupore dhe merr komente të shumta nga fansat dhe ndjekësit në rrjete sociale. Së fundmi modelja ka ‘vjedhur’ vëmendjen e publikut me disa poza ‘të nxehta’.

Marashi ka vendosur të shfaqë gjoksin bombastik me të brendshme ngjyrë të kuqe të cilat e tregonin super seksi. Kjo nuk është hera e parë që Oriola nuk i le aspak vend imagjinatës dhe zbulon më tepër sesa duhet nga pjesët e saj të trupit.

 

“Ti nuk je e shëmtuar, ti thjesht nuk e di”, shkroi ajo.

Menjëherë pas publikimit të pamjeve, në rrjet ’shpërthyen’ komentet dhe pëlqimet nga fansat dhe përdorues të shumtë të rrjetit social ‘Instagram;, ku ajo ndau fotografinë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto