Miqësorja kundër Kosovës dhe dy sfidat e fundit në Ligën e Kombeve, flasin Edy Reja dhe Berisha / LIVE

13:30 10/11/20201min94
edireja-berisha

Me një listë të kushtëzuar nga COVID-19 dhe me shumë pak kohë në dispozicion, Shqipëria dhe Edy Reja bëhen gati për miqësoren kundër Kosovës, të mërkurën në “Elbasan Arena”. Ky pritet të jetë një test i rëndësishëm për trajnerin e Kombëtares përpara dy sfidave të fundit në Ligën e Kombeve, kundër Kazakistanit dhe Bjellorusisë. Trajneri Edy Reja dhe kapiteni Etrit Berisha kanë dalë përpara ndeshjes për të folur për këto takime:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto