Ministri Lleshaj: Makina ime ka kushtuar vetëm 49 mijë euro

11:46 17/09/20201min99
lehsj-2-1 (1)

Një debat i nxehtë është ndezur në Kuvend mes ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj dhe opozitës për çështjen e shumëpërfolur të makinës së tij. Disa media kanë shkruar se makina BMW është blerë 100 mijë euro.

Ministri Lleshaj është shprehur:

“Nëse makina ka kushtuar 100 mijë euro jap dorëheqjen, në të kundërt duhet të ikni ju. Çmimi i makinës është 49 mijë euro”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto