Mijëra euro për një fustan, ja shuma marramendëse e veshjes të Nora Istrefit

11:39 22/09/20203min118
nora-696x455-1

Nora Istrefi është një prej këngëtareve më seksi shqiptare. Ajo është komentuar shpesh për fizikun e saj perfekt, i cili është rezultat i një regjimi të rregullt ushqimor si dhe aktivitetit fizik në palestër. Istrefi shfaqet gjithmonë e veshur plot stil dhe kujdeset për mënyrën sesi duket, ndërkohë që është mësuar se harxhon mijëra euro për rrobat e saj.

Në një fotografi ku Nora ka veshur një fustan të verdhë klasik dhe sandale të zeza, artistja mpri vëmendjen e fansave dhe dhjetëra komente pozitive.

Mirëpo sa ka shpenzuar këngëtarja për të realizuar këtë ‘look’? “What they Wearin” ka zbuluar që veshja e këngëtares kushton 2300 euro, ku fustani i saj kushton plot 1300 euro, ndërsa sandalet 995 euro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto