Meryem Uzerli fotografohet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur

01:09 09/09/20202min145
Meryem-Uzerli-1-1-696x469

Aktorja e njohur turke është në pritje të ëmbël për herë të dytë. Meryem, e njohur ndryshe për publikun shqiptar si “Hyrremi”, ka befasuar të gjithë teksa ka zbuluar lajmin e bukur të shtatzanisë.

 

Meryem është në pritje të një vajze dhe së fundmi është fotografuar me barkun e rrumbullakosur. Aktorja e cila duket mjaft e lumtur në foto, tashmë është zhvendosur në Berlin ku edhe ka hapur biznesin e saj të ri, një lokal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto