Mëngjesi nis me lëkundje tërmeti, ja epiqendra dhe sa ishte magnituda

09:53 10/09/20201min140
termet-1

Mëngjesi i sotëm ka nisur me lëkundje tërmeti në vend. termet-1

Sipas IGJEUM ky tërmet ka rënë rreth orës 07:00 të ditës së sotme, me magnitude 3.5.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Gjirin e Lalzit, në detin Adriatik, me një thellësi 2 kilometër.

termet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto