Më shpejt sesa mendonim! Mësohet kur do të vijë në jetë vajza e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës

14:30 07/10/20202min98
download (52)

Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha organizuan festën e ‘BaBy Shower’ për vajzën që do të lindë shumë shpejt. Blogerja është në muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa këtë periudhë ka ndarë mjaft momente nga pritja e ëmbël duke qenë mjaft aktive në rrjete sociale.

Mirëpo ka qenë reperi ai që ka surprizuar fansat me anë të një fotografie mjaft të veçantë që ka ndarë në ‘Instagram’. Ledri ka publikuar ekon e vajzës që pritet të vijë në jetë dhe ka zbuluar datën se kur do të bëhet baba për herë të parë.

“10.10.2020”, dallohet në krah të ekos teksa Vula ka shprehur emocionet e mëdha të këtyre ditëve. “Po vdes për të t’i parë sytë”, shkroi ai në Instastory.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *