Më seksi se kurrë! Inis Gjoni pozon e zhveshur nga plazhi dhe ‘çmend’ rrjetin

15:51 13/08/20201min1519
88888

Regjisorja e njohur e shfaqjeve teatrale shqiptare, Inis Gjoni ndan shpesh pamje dhe momente nga jeta e saj e përditshme në rrjete sociale. Prej vitesh ajo është komentuar për bukurinë e saj natyrale dhe paraqitjen fizike, të cilat nuk i janë zbehur me kalimin e kohës.

Së fundmi Gjoni ka postuar një video në ‘Instagram’, ku shfaqet me bikini  dhe në një formë shumë të mirë. Pamjet duket se janë xhiruar pa mendje ndërkohë që Inisi po pozonte për të bërë fotografi, megjithatë ajo duket mjaft seksi.

Artistja është 44 vjeç dhe nuk e tregon aspak moshën që ka. Pas publikimit të videos Inisi mori komente të shumta nga fansat e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto