Me lëvizje provokuese duke prekur gjoksin, Bebe Rexha nuk di të ndalet (VIDEO)

15:31 08/10/20202min137
collage-1-2-780x439-1-696x392

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Bebe Rexha është një nga artistet që ka arritur suksese në mbarë botën. Ajo ka publikuar mjaft hite dhe ka kryesuar shpesh në listat e tregjeve muzikore. Bebe njihet për thjeshtësinë dhe sinqeritetin e saj, të cilin e ndan shpesh me fansat.

Ajo ka qenë mjaft aktive këtë periudhë në rrjete sociale, ku ka postuar mjaft fotografi të saj provokuese ose ka ndarë video në të cilat ka treguar format trupore. Ditën e djeshme Bebe ndau disa pamje me ‘look-un’ e ri, ku kishte ndryshuar flokët nga bionde në ngjyrë të kuqe.

Ndërsa së fundmi ajo publikoi pamje të tjera në ‘Instagram’ ku u shfaq super në formë dhe mjaft joshëse me lëvizjet, teksa përgatitet për videoklipin e ri “Baby I’m jealous”, i cili do jetë një bashkëpunim me Doja Cat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto