“Me këtë djalin zdroms”, Dojna Mema së shpejti një projekt me Erion Veliaj?

10:46 30/09/20202min129
640-0-5f7388510ad49

Dojna Mema zbuloi pak kohë më parë se këtë vit nuk do të rikthehej në ekran me programin e saj “Pop Culture”.

 

Tashmë aludohet se Dojna është larguar përfundimisht nga Top Channel, pasi moderatorja nuk ka njoftuar për asnjë projekt të ri dhe nuk shfaqet në asnjë promo.

 

Dyshimet janë shtuar akoma më tepër pas postimit të saj, krahas kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj. “Me këtë djalin zdroms duke folur për projekte të reja dhe më shumë yje,” shkruan moderatorja krahas fotos. Të gjithë ndjekësit janë kuriozë tashmë se çfarë projekti do të sjellë Dojna dhe sesi ky projekt lidhet me Erion Veliaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *