Me fotot intime nga krevati, partnerja e Neymar “çmend” rrjetin

19:57 01/10/20202min184
neymar e dashura

Natalia Barulich, partnerja e futbollistit të njohur Neymar, ka provokuar fansat me postimin e saj të radhës.

 

Në fakt, në profilin e Natalias në rrjete sociale, mund të shihni shpesh foto provokuese, megjithatë çdo herë ajo arrin të tërheqë vëmendje dhe të “thyejë” rrejtin.

 

Së fundmi, ajo ka pozuar me intimo në krevat, teksa edhe shkrimi ishte mjaft pikant. “Kur i dashuri të kërkon diçka të shpejtë për të ngrënë,”shkruan ajo krahas fotove.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto