“Më duket sikur po më shpërthejnë të pasmet”, Linda Halimi tregon me krenari format seksi

15:23 29/09/20202min108
1-98-725x400-1-1-696x385

Linda Halimi është ndoshta një nga personazhet publike që ka bërë ndryshimin më drastik në pamje. Teksa shikojmë fotot e saj të kohëve të fundit, duket se nuk ka fare lidhje me Lindën që kemi njohur të gjithë në fillimet e karrierës së saj.

 

Prej mbi një dekade, këngëtarja i është përkushtuar trupit, për ta sjellë atë në super formë dhe duket se ja ka arritur me sukses. Tashmë, në rrjetet e saj sociale, mund të shikoni shumë foto ku Linda ekspozon me krenari format e saj, njejtë siç ka ndodhur edhe në postimin e fundit.

 

“Jam shumë më e rëndë në pesha së fundmi, gjithashtu kam nisur të shtojë në dietën time pak mish gjel deti (nuk kam ngrënë mish për një dekadë) qëllimi im ka qenë që të shtojë pak peshë dhe masë muskulare dhe besoj se ja kam arritur apo jo? Më duket sikur po më ‘shpërthejnë’ të pasmet,” shkruan Linda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto