Marina Vjollca poston foton 10 kg më e shëndoshë dhe duket…

13:34 12/11/20201min69
e921f6ba-0c84-4800-affa-e6b732409f6d

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Vjollca shfaqet gjithmonë në super formë dhe jo rrallë herë vëmendjen e marrin format trupore. Kësaj here ajo ka vendosur të ndajë në rrjete sociale një foto ku është shfaqur tepër seksi.

Me një veshje joshëse që i thekson linjat, Marina tregoi se kishte qenë dhjetë kilogramë më tepër sesa tani. ”Kur isha 10 kg më e shëndoshë”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Për hir të së vërtetës dhe më parë Vjollca gëzonte një fizik perfekt dhe më parë, sikurse tani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto