Marina dhe Geti festojnë trevjetorin e martesës, ndajnë me fansat një çast intim me njëri-tjetrin

22:42 10/09/20203min66

marina-780x439

Si sot tri vite më parë, çifti i njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë.

Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në shtator të vitit 2017, në një dasmë gjigante me shumë të ftuar VIP.

Çifti kanë vendosur që përvjetorin e tretë të martesës ta shijojnë në krahët e njëri-tjetrit në shtëpinë e tyre.

Fotografi nga martesa e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcën (Foto: Arkiv)

Ata kanë publikuar një video të shkurtër në rrjetin social Instagram, ku shihen duke shijuar së bashku një çast intim.

Teksa e shtrëngon në krahët e tij, Geti i jep një puthje të ngrohtë bashkëshortes së tij.

 

“Gëzuar përvjetorin për ne”, ka shkruar Marina Vjollca në mbishkrimin e postimit, ndërsa ka pranuar urime të shumta nga ndjekësit.

Marina përndryshe vazhdon të jetë aktive në prezantim dhe po bëhet gati për sezonin e ri të “Klanifornia”, ndërsa Geti është aktiv me projekte muzikore, të cilat priten gjithmonë mirë nga fansat e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto