Manastirliu: Ja sa qytetarë janë shëruar nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit

17:02 02/09/20201min122
manastirliu-1024x576

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë të ditur se përgjatë 24 orëve të fundit përveç se kanë humbur jetën 6 persona dhe janë infektuar 122 të tjerë, janë shëruar edhe 141 të infektuar.

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë të ditur se përgjatë 24 orëve të fundit përveç se kanë humbur jetën 6 persona dhe janë infektuar 122 të tjerë, janë shëruar edhe 141 të infektuar.

“Gjatë 24 orëve të fundit, 141 qytetarë e kanë fituar betejën me virusin e rrezikshëm! 🤜#COVID19🤛”, shkruan Manastirliu.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto