Maluma prezanton vajzën që i ka vjedhur zemrën, mbyll përfundmisht kapitullin me Natalian

10:56 22/10/20202min83
download - 2020-10-22T105543.918

Maluma tashmë është kthyer në idhullin e shumë femrave dhe jo vetëm për këngët e tij por edhe për pamjen dhe stilin që ka.

Mbas ndarjes aq të bujshme me modelen e njohur, Natalia këngëtarit së fundmi mesa duket dikush ja ka vjedhur përsëri zemrën.

Personi i cili ka tërhequr vëmendjen e tij është Susana Gomez një person aspak i njohur në botën e shoëbizit.

Bukuroshi kolumbian është fotografuar me atë në rrugët e Los Angeles të veshur të dy matchy-matchy me bluzë me kapuçë ku shkruhet edhe “Haëai”, titulli i këngës së Malumas që bëri namin.

Maluma, e kishte kombinuar bluzën me pantallona të shkurtra të verdha dhe një palë atlete portokalli. Kurse Susan kishte veshur tuta gri, teksa tërhoqi vëmendje me faktin se mbante dorën në xhepin në pjesën e pasme të pantallonave të këngëtarit ndërsa shikonte telefonin e tij.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto