Makina merr flakë në ecje e sipër, dyshimet e para të policisë

09:40 04/11/20201min102
makina-ne-flake

Një automjet ka marrë flakë në aksin kombëtar në hyrje të Maliqit,

Ndërkaq drejtuesi i mjetit ka arritur të dalë në kohë nga makina, raporton BW.

Sipas burimeve, mësohet se zjarri mund të jetë shkaktuar nga një defekt teknik pasi mjeti ka qënë i pajisur me impiant gazi.

Policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendin e ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto