Makina aksidenton nxënësin në Lezhë. Po zbriste nga furgoni. Niset me urgjencë drejt spitalit të Traumës / VIDEO

13:37 10/11/20201min83
aksident-1-752x440

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në Lezhë, ku një makinë ka përplasur një nxënës shkolle. Ngjarja ndodhi Barbullojë.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për ‘BalkanWeb’ se fëmija ka qenë duke u kthyer nga shkolla dhe teksa zbriste na furgoni është përplasur nga makina.

Mësohet se gjendja e fëmijës është e rëndë, ndërsa ai është nisur me urgjencë për mjekim drejt spitalit të Traumës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto